Výzkum a vývoj pokročilých analytických nástrojů pro analýzu bezpečnostních a výkonnostních problémů síťové infrastruktury, aplikací a služeb (ITOA)


Cílem projektu je analýza dat z měření síťového provozu z hlediska výkonnostních charakteristik aplikací v síti a komplexní zpracování událostí z bezpečnostního a výkonnostního monitoringu.

Smysl projektu

V současné době na trhu schází nástroje schopné uceleně vyhodnocovat výstupy z pokročilých monitorovacích terchnologií. Problémem je skutečnost, že tyto technologie vytváří stovky událostí, které je nutné adekvátně řešit. To klade značné nároky na pracovníky IT oddělení, kteří řeší provozní, výkonnostní a bezpečnostní problémy.

Projekt ITOA (IT Operation Analytics) reaguje na tyto skutečnosti a představuje řešení pro automatické objevování složitých vzorů chování ve velkých objemech síťových dat umožňující automatickou detekci příčin a predikci provozních, výkonnostních a bezpečnostních problémů a jejich dopadů na síťovou infrastrukturu, aplikace a služby.

V rámci projektu bude vytvořen software pro sběr, vizualizaci, pokročilou analýzu a interpretaci chování síťové infrastruktury, aplikací a služeb. Bude také poskytovat historické, současné a prediktivní zobrazení dění na síti. Umožní tak správcům rychlejší a přesnější chápání souvislostí dějů, které probíhají v počítačové síti.

 

IDENTIFIKAČNÍ KÓD

TH02010185

PARTNER

 

POSKYTOVATEL

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.