Junior pozice

Vynechme buzzwordy. Kyberbezpečnost je stále víc aktuální a my jsme v ní experti. Nabízíme ti možnost s námi spolupracovat a spoustu se toho od nás naučit. 
Využij šance stát se součástí CSIRT-MU!

 

Aktuálně hledáme

Junior Web Developer (JavaScript)

  • Vrámci své pracovní pozice se budeš podílet na návrhu a implementaci vizualizací dat zadaných specifikací (primárně vExtJS). 
  • Požadujeme, abys měl znalost moderních trendů front-end webového vývoje (HTML5, CSS3, Javascript, ES6, D3.js). Předchozí zkušenosti s javascriptovými frameworky (AngularReactJS, ExtJS) jsou výhodou. 
  • Čeká tě také práce na tvorbětestů a dokumentace. Zkusíš si spolupráci s pracovníky firmy Axenta a. s. na tvorbě specifikací a formulování požadavků na funkcionalitu. 

Junior Web Developer (ReactJS)

  • V rámci své pracovní náplně se budeš podílet na návrhu a prototypování vizualizací dat ze síťového provozu a řídících průmyslových systémů. 
  • Požadujeme, abys měl znalost moderních trendů front-end webového vývoje (HTML5, CSS3, Javascript, ES6, D3.js) a předchozí zkušenosti s javascriptovým frameworkem ReactJS. 
  • Čeká tě práce na tvorbě integračního testování, dokumentace a unit testů. Zkusíš si spolupráci s pracovníky firmy Flowmon Networks a.s. na tvorbě specifikací a formulování požadavků na funkcionalitu. 

Kancelář budeš mít na FI MU, pracovní rozvrh si uspořádáš podle sebe a není vyloučené, že spolu napíšeme také závěrečnou práci.


Související

Studenti u nás můžou odstartovat i akademickou kariéru: už jsme vedli mnoho kvalitních závěrečných prací a těšíme se na další. 

podrobnosti a témata

Učení je celoživotní proces. Znalosti předáváme (a sami nepřetržitě získáváme nové podněty k zamyšlení) hned v několika předmětech

NABÍDKA PŘEDMĚTŮ